2 500 грн.

Продукция Алютех. Alutech

Група компаній «АЛЮТЕХ» - лідер ринку ролетних систем та воріт різної конструкції , провідний виробник алюмінієвих профільних систем і секційних воріт у Східній Європі. Група компаній «АЛЮТЕХ» об'єднує 7 виробничих підприємств.
Для управління ролетами та гаражними вортами компанія ALUTECH пропонує різноманітний асортимент приводів і аксесуарів - від економічного варіанта - класичні ручні приводи, до самого комфортного і сучасного рішення - багатофункціональні електроприводи з інтелектуальними системами управління.
Всі підприємства Групи компаній оснащені високотехнологічним обладнанням, яке дозволяє виробляти продукцію, відповідну всім європейським стандартам якості. Це лінія з виробництва сендвіч-панелей для секційних воріт; роллформінговие лінії; комплекс за забарвленням і різанні алюмінієвої стрічки; лінії з виробництва алюмінієвих екструдованих профілів; автоматизовані комплекси лиття алюмінієвих деталей; лінії порошкового фарбування; найбільший в СНД комплекс по анодуванню алюмінієвих профілів.

Види Продукції: Гаражні ворота, автоматичні ворота для гаража, промислові ворота, панорамні ворота, в'їзні ворота, ролети на вікна, ролетні ворота, ролетні решітки,
Автоматика для ролет, ролети з антимоскітної сіткою.

Працюємо по всій області.

ID: 513389
Создано: 19/02/2015

Игорь

Зарегистрирован 19/02/2015
Активность 18/03/2015 13:09

Покупайте безопасно

  • Не платите продавцу до получения товара или услуги
  • Встречайтесь с продавцом в публичном месте
  • Проверяйте товар перед покупкой

Похожие объявления