Продукция Алютех. Alutech, Ужгород, продажа Продукция Алютех. Alutech, Ужгород, продам Стройматериалы - разное Ужгород на ВсеСделки - доска объявлений Ужгород - 513389

Категории

Реклама
Объявление

Продукция Алютех. Alutech - Стройматериалы - разное

Назад к списку  Распечатать  
Продам, предлагаю - частное лицо: Стройматериалы - разное, Украина, Ужгород и Закарпатская область
Код: 513389 Создано: 18-03-2015 13:08

Цена: 2 500 грн.


Група компаній «АЛЮТЕХ» - лідер ринку ролетних систем та воріт різної конструкції , провідний виробник алюмінієвих профільних систем і секційних воріт у Східній Європі. Група компаній «АЛЮТЕХ» об'єднує 7 виробничих підприємств.
Для управління ролетами та гаражними вортами компанія ALUTECH пропонує різноманітний асортимент приводів і аксесуарів - від економічного варіанта - класичні ручні приводи, до самого комфортного і сучасного рішення - багатофункціональні електроприводи з інтелектуальними системами управління.
Всі підприємства Групи компаній оснащені високотехнологічним обладнанням, яке дозволяє виробляти продукцію, відповідну всім європейським стандартам якості. Це лінія з виробництва сендвіч-панелей для секційних воріт; роллформінговие лінії; комплекс за забарвленням і різанні алюмінієвої стрічки; лінії з виробництва алюмінієвих екструдованих профілів; автоматизовані комплекси лиття алюмінієвих деталей; лінії порошкового фарбування; найбільший в СНД комплекс по анодуванню алюмінієвих профілів.

Види Продукції: Гаражні ворота, автоматичні ворота для гаража, промислові ворота, панорамні ворота, в'їзні ворота, ролети на вікна, ролетні ворота, ролетні решітки,
Автоматика для ролет, ролети з антимоскітної сіткою.

Працюємо по всій області.Картинки
Контактные данные

Имя: Игорь
 
Контактный телефон: 066-990-68-00, 067-594-87-48
 

Задать вопрос владельцу объявления

Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Контактный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.: *