Все для навчання від А до Я (шкільні товари, обладнання, форма)., Ужгород, продажа Все для навчання від А до Я (шкільні товари, обладнання, форма)., Ужгород, продам Товары для детей Ужгород на ВсеСделки - доска объявлений Ужгород - 276548

Категории

Реклама
Объявление

Все для навчання від А до Я (шкільні товари, обладнання, форма). - Товары для детей

Назад к списку  Распечатать  
Предложения интернет-магазинов: Товары для детей, Украина, Ужгород и Закарпатская область
Код: 276548 Создано: 24-03-2013 15:23

Шановні батьки! Торгівельна марка «Розумники» пропонує до вашої уваги інтерактивні електронні підручники, посібники та книги з різних галузей знань (всі предмети) для школярів, абітурієнтів та студентів, шкільні товари, технічні засоби навчання (бездротовий мобільний комп’ютерний клас, мобільний інтерактивний комплекс, ноутбуки для навчання, CD, DVD диски, обладнання для кабінету фізики, кабінету хімії, кабінету біології, кабінету математики) та шкільну форму.
А також, методичні посібники, навчальну літературу та підручники з різних галузей знань. Книги видавницва "Шкільний світ":Директор. Завуч., Психолог, Класний керівник, Організатор, Трудове навчання, Географія, Дошкільна освіта, Початкова освіта, Шкільна форма; Книги видавництва "Педагогічна думка": Словники, Трудове навчання, Зошити та інше, Іноземні мови, Рідна мова, Географія; Книги видавництва "Ранок": Біологія. Та ще багато всього цікавого та корисного.
Більше інформації Ви можете отримати зайшовши на нашу інтернет-сторінку http://www.rozumniki.ua або http://www.umniki.com.ua або http://rozumniki.net/ .
Контакти: 02218, Україна, м. Київ, вул, Артема 52А, а/с 115.
Тел.: 044-2293043, 2231057
Тел/факс: 044-4839994
http://www.rozumniki.ua або http://www.umniki.com.ua або http://rozumniki.net/
e-mail: rozumniki@ukr.net
Картинки
Контактные данные

Имя: rozumniki
 
Контактный телефон: 044-2293043, 2231057
 

Задать вопрос владельцу объявления

Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Контактный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.: *