Ремонт морозильних камер Ужгород. Ремонт морозильної камери в Ужгороді, Ужгород, продажа Ремонт морозильних камер Ужгород. Ремонт морозильної камери в Ужгороді, Ужгород, продам Ремонтно-строительные услуги Ужгород на ВсеСделки - доска объявлений Ужгород - 262750

Категории

Реклама
Объявление

Ремонт морозильних камер Ужгород. Ремонт морозильної камери в Ужгороді - Ремонтно-строительные услуги

Назад к списку  Распечатать  
Предложения фирм: Ремонтно-строительные услуги, Украина, Ужгород и Закарпатская область
Код: 262750 Создано: 26-09-2019 14:44

Ремонт морозильних камер Ужгород. Ремонт морозильної камери в Ужгороді.

Ремонт морозильних камер Ужгород. Ремонт морозильної камери в Ужгороді та їх якісне сервісне обслуговування стають актуальною проблемою не тільки для виробників продуктів, але і для підприємств громадського харчування, а також звичайних громадян. В Ужгороді таке холодильне обладнання користується великою популярністю, як у організацій, так і у приватних осіб. У нас ви можете недорого викликати майстра додому. При цьому ремонт будь-яких морозильних камер може проводитися без доставки в сервісний центр. А для компаній в Ужгороді дуже вигідним буде довгострокове сервісне обслуговування забезпечує тривалу безперебійну роботу устаткування.
Ремонт морозильних камер в Ужгороді AEG, ARDO, ARISTON, ASKO, ATLANT, BAUKNECHT, BEKO, BOSCH, CANDY, DAEWOO, ELECTROLUX, GENERAL ELECTRIC, GORENJE, HANSA, INDESIT, LIEBHERR, LG, ROSENLEW, SAMSUNG, SHIVAKI, SHARP, SIEMENS, STINOL, VESTFROST, VIKING, WHIRLPOOL, ZANUSS.

Так само надаємо ремонт морозильних камер в Закарпатській області: Перечин, Чоп (Шішлівцях, Тарнівці, Сторожниця, Минай, Розівка, Холмок, Ратівці, Сюрте, Корітняні, Часлівці, Великі Геєвці, Довге Поле, Холмец, Великі Лази, Нижнє Солотвино, Волкова, Середнє, Чертеж, Худльово, Верхня Солотвина, Стрипа, Ярок, Оріховіця, Оноківці, Невіцьке, Кам'яниця)

Телефони:
(050) 502 - 49 - 48
(096) 498 - 05 - 33
(063) 350 - 22 - 33
http://remontpozayavke.uaprom.netКартинки
Контактные данные

Имя: диспетчер
 
Контактный телефон: (098) 330-61-20 (093) 105-15-23 (050) 502-49-48
 

Задать вопрос владельцу объявления

Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Контактный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.: *