Вантажоперевезення продукти харчування Ужгород. Вантажники в Ужгороді, Ужгород, объявление Вантажоперевезення продукти харчування Ужгород. Вантажники в Ужгороді, Ужгород, Транспортные, экспедиторские, складские услуги на ВсеСделки - доска объявлений Ужгород - 206694

Категории

Реклама
Объявление

Вантажоперевезення продукти харчування Ужгород. Вантажники в Ужгороді - Транспортные, экспедиторские, складские услуги

Назад к списку  Распечатать  
Предложения фирм: Транспортные, экспедиторские, складские услуги, Украина, Ужгород и Закарпатская область
Код: 206694 Создано: 26-09-2019 14:45

Вантажоперевезення продукти харчування Ужгород. Перевезення продуктів харчування в Ужгороді. Перевезти продукти харчування по Ужгороду. Вантажники Ужгород.
Для організації перевезення продуктів харчування потрібна особлива обережність, а саме головне - це ретельно дотримуватися всі умови і вимоги вантажоперевезення.
Водії, які здійснюють доставку та перевезення продукти харчування Ужгород, регулярно проходять мед. комісію і мають на руках медичні книжки.
Весь транспорт щомісячно проходить дезінфекційну обробку, у кожного автомобіля є санітарний паспорт.
Санітарний паспорт дає гарантію того, що автомобіль, на якому здійснюється перевезення продукти харчування Ужгород, проходить санітарну обробку не рідше ніж один раз на місяць (залежно від типу продукції).
Для вантажоперевезення продукти харчування в Ужгороді використовуються рефрижератори з температурним режимом, автомобілі з ізотермічним кузовом та інша спеціалізована техніка. Наприклад, вантажоперевезення заморожених продуктів здійснюється на рефрижераторах, які обладнані холодильною установкою. Для перевезення швидкопсувних вантажів використовуються автомобілі з ізотермічним кузовом. Ми допоможемо перевезти продукти харчування Ужгород, такі як молочна продукція, ковбасні вироби, кондитерські вироби, заморожені напівфабрикати, м'ясні вироби та м'ясо, риба і морепродукти, різноманітні овочі, фрукти, гриби та багато іншого. Для перевезення продуктів харчування надамо весь необхідний автомобільний транспорт. У нашому автопарку є Зил, Камаз, Газель, фури та ін
Професійні вантажники виконають вантажно-розвантажувальні роботи Ужгород акуратно, швидко і дбайливо. Водії доставлять вантаж точно у встановлений час, без запізнень і затримок. Ми організуємо регулярні і не регулярні перевезення продуктів харчування, з суворим дотриманням всіх правил, для уникнення псування товару, також розробимо і підберемо індивідуальний маршрут доставки продуктів харчування з мінімумом фінансових витрат клієнта.
Також здійснюємо перевезення продуктів харчування по містах: Ужгород, Берегово, Виноградів, Воловець, Есень, Іршава, Кольчино, Міжгір'я, Мукачево, Вільхівці, Перечин, Рахів, Свалява, Тячів, Хуст, Чоп.

Заявки на вантажоперевезення приймаються в будь-який день тижня, без перерви та вихідних. Ми працюємо з 9-00 до 18-00. Раді будемо співпрацювати з Вами!
Наші контакти:

(099) 774-46-42
(067) 950-24-42
(093) 633-36-97
Наш сайт: http://gruzoperevozka.uaprom.netКартинки
Контактные данные

Имя: диспетчер
 
Контактный телефон: (098) 330-61-20 (093) 105-15-23 (050) 502-49-48
 

Задать вопрос владельцу объявления

Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Контактный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.: *