Демонтажні роботи Ужгород. Демонтаж підлоги, плитки, перестінок, двері, Ужгород, продажа Демонтажні роботи Ужгород. Демонтаж підлоги, плитки, перестінок, двері, Ужгород, продам Ремонтно-строительные услуги Ужгород на ВсеСделки - доска объявлений Ужгород - 192941

Категории

Реклама
Объявление

Демонтажні роботи Ужгород. Демонтаж підлоги, плитки, перестінок, двері - Ремонтно-строительные услуги

Назад к списку  Распечатать  
Предложения фирм: Ремонтно-строительные услуги, Украина, Ужгород и Закарпатская область
Код: 192941 Создано: 26-09-2019 14:44

Демонтажні роботи Ужгород. Демонтаж стіна, перестенок, вікно, двері в Ужгороді. Зробити демонтажні роботи УЖГОРОД. Демонтувати, розбити, зламати, вибити стіну, підлогу, вікно в Ужгороді.
Фахівці нашої компанії нададуть повний спектр послуг з демонтажних робіт в Ужгороді, Берегово, Виноградів, Воловець.
Кваліфіковані монтажники зроблять демонтаж стіни, підлогу, перестенок, вікно, розбити, збивання кахлю, прорізів, демонтаж стяжки, підлоги, знесення будинків, будівель, споруд, демонтаж міжкімнатних дверей, розбити, вибити демонтаж підвіконь, демонтаж світильників, демонтаж віконних блоків, демонтаж старої плитки, демонтаж, розбити старій стяжки, видалення старих шпалер Ужгород, Есень, Іршава, Кольчино, Міжгір'я якісно і швидко.
Наші монтажники оснащені спеціальним обладнанням та інструментом, що дозволяє виконати демонтажні роботи в УЖГОРОДІ та ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ, Мукачево, Вільхівці, Перечин акуратно і у встановлені терміни.
Команда професіоналів зробить все демонтажні роботи Ужгород, Рахів, Свалява, Тячів, Хуст, Чоп у відповідності з Вашими побажаннями, що б Ви залишилися задоволені і стали постійним клієнтом нашої компанії.
Наша компанія піклується про свою репутацію, тому штат співробітників складається тільки з професійно навчених монтажників, які виконають монтажні роботи ужгород якісно.
Розламати, демонтувати старий каркас балкона, лоджії, лутки, дошки підлоги, УЖГОРОД, вибити, розбити перестенок, стіни в квартирі у ванній, на кухні по Ужгороду, розламати стару шафу, полиці, кахель, плитку, труби, демонтувати унітаз, ванну, умивальник Ужгорода.
Тільки індивідуальний підхід до кожного замовлення при виконанні демонтажних робіт. Також здійснюється прибирання сміття з робочого місця та вивезення будівельного сміття Ужгород. Ми працюємо щодня, без вихідних з 9.00 до 18.00. За більш детальною інформацією звертайтеся за телефонами:
(098) 330-61-20
(050) 502-49-48
(056) 788-57-80
Наш сайт: http://remontpozayavke.uaprom.netКартинки
Контактные данные

Имя: диспетчер
 
Контактный телефон: (098) 330-61-20 (093) 105-15-23 (050) 502-49-48
 

Задать вопрос владельцу объявления

Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Контактный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.: *