монтаж ВІДКОСІВ на вікно Ужгород. Зробити відкос в Ужгороді, Ужгород, продажа монтаж ВІДКОСІВ на вікно Ужгород. Зробити відкос в Ужгороді, Ужгород, продам Ремонтно-строительные услуги Ужгород на ВсеСделки - доска объявлений Ужгород - 186851

Категории

Реклама
Объявление

монтаж ВІДКОСІВ на вікно Ужгород. Зробити відкос в Ужгороді - Ремонтно-строительные услуги

Назад к списку  Распечатать  
Предложения фирм: Ремонтно-строительные услуги, Украина, Ужгород и Закарпатская область
Код: 186851 Создано: 26-09-2019 14:45

Установка, Встановити відкоси на вікна в Ужгород. Зробити відкіс на вікно в Ужгороді. Монтаж відкосів ужгород. Відкоси в Ужгороді.
Наша компанія має великий досвід в установці відкосів на вікна в Ужгороді, Берегово, Виноградів, Воловець. Висококваліфіковані фахівці виконають монтаж відкоси для вікон Ужгороді, Іршава, Кольчино, Міжгір'я якісно і швидко. Ціни на відкіс в Ужгороді та Закарпатській області Вас приємно здивують.
Наші фахівці встановлять відкоси на вікнах тільки з якісного матеріалу в зручний для Вас час. Монтаж відкосів для вікон в Ужгороді, Мукачево, Перечин, Рахів приємно облагородить Ваше житло чи будь-яке інше приміщення.
Працівники нашої компанії уважно прислухаються до Ваших побажань і виконають всі роботи відповідно ім. Ми даємо гарантії на весь спектр послуг пов'язаний з монтажем відкосів на вікно в Ужгороді та Свалява, Тячів, Хуст, Чоп. Встановити відкіс вікон з гіпсокартону, пластику й штукатурки Ужгороді для кваліфікованих фахівців нашої компанії легко і просто. Також можливо зробити монтаж зовнішніх відкосів в УЖГОРОДІ.
Звернувшись до наших фахівців, Ви отримаєте прийнятні ціни і гарантію якості. Команда досвідчених монтажників відновить Ваші віконні відкоси після монтажу пластикових, металопластикових і дерев'яних вікон в Ужгороді.
Ми працюємо щодня, без вихідних з 9.00 до 18.00. За більш детальною інформацією звертайтеся за телефонами:
(098) 330-61-20
(093) 105-15-23
(050) 502-49-48

Наш сайт: http://remontpozayavke.uaprom.netКартинки
Контактные данные

Имя: диспетчер
 
Контактный телефон: (098) 330-61-20 (093) 105-15-23 (050) 502-49-48
 

Задать вопрос владельцу объявления

Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Контактный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.: *